0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

Uyarı Levhaları

UYARI LEVHALARI

Yönlendirme amacı içeren uyarı levhaları, kamusal alanlarda veya kurumsal şirketlerde kullanılmaktadır. Daha çok bilgi verme amaçlı yazı ve figürleri içeren bu ürünler, tehlikeli bölgelerinde de habercisi görevi görmektedir. Özellikle de şantiye ve inşaat projelerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra oto tabelalarında veya yol kenarlarında da görülebilmektedir. Uyarı levhaları farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Uzunluk ve kalınlıkları kullanım alanına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin bekleme salonlarında ki yönlendirme yazıları ile yol kenarların da yer alan levhaların boyutları oldukça farklıdır. Genel olarak insanların kolay bir şekilde görebileceği konumlara montaj edilmektedir. Ayrıca söz konusu bu levhalar üzerinde yer alan bilgiler kolay herkes tarafından kolay bir şekilde okunabilmektedir.

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

Uyarı Levha Çeşitleri

Kullanım alanına göre farklı şekillerde üretilen Uyarı levhaları, sayısız ürün çeşidine sahiptir. Örneğin elektronik, dikkat ve iş güvenliği gibi çeşitli amaçlarda tasarlanabilmektedir. Ayrıca bu ürünlerin üzerinde her zaman yazı grubu yer almamaktadır. Anlatılmak istenen bilgi, bir resim ile de verilmektedir. Reklam amacı ile de kullanılan uyarı levha modelleri, firmaların adres ve yönlerini bildirmek için de tercih edilmektedir. Örneğin büyük alışveriş merkezlerinde yer alan reyonların isimleri uyarı levhaları ile okuyucuya aktarılmaktadır. Tasarım aşamalarında ise farklı metotlar uygulanmaktadır. Söz konusu bu metotlar, ürün modelinin hangi amaç doğrultusunda kullanılacağına göre belirlenmektedir. Ancak genel tasarım kuralı, net okunabilmek ve kolay bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

Başlıca Uyarı Levha Modelleri

Stoktan kargo levhaları
İş güvenliği levhaları
Elektrik levha modelleri
Yasaklama levha modelleri
Dikkat uyarı levha modelleri
İnşaat Uyarı levha modelleri

Yukarıda da bahsedildiği gibi, çok farklı sektörler de kullanılan uyarı levhası, vermiş olduğu mesaha göre de renklendirilmektedir. Örneğin acil durum yazıları yeşilken, tehlike levhaları kırmıza renk ile üretilmektedir. Yani görünebilir açısından genel olarak açık tonlar tercih edilmektedir: Yapımında kullanılan baskı işlemleri ise, işçilik kalitesi gerekmektedir. Özellikle de kötü bir tasarıma sahip olan levhalar, kullanım amacına ulaşamamaktadır. Ayrıca bilgi akışı noktasında da bu tür ürün modellerinde sorun yaşanmaktadır.

Üretim Kalitemiz

Firmamız bünyesinde tasarlanan ve satışa sunulan uyarı levhaları, birinci sınıf kalite ile üretilmektedir. Tüm ürün modelleri, alanında uzman olan personellerimiz tarafından bilgisayar destekli çizim programları eşliğinde hazırlanmaktadır. Boyut ve şekilsel görünüm açısından da çeşitli incelemelerden geçirilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından üretilen söz konusu ürün modelleri, ücretsiz bir şekilde montaj edilmektedir. Uyarı levhaları montaj işlemleri ise, bölgenin konumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak profesyonel hizmet veren teknik destek ekibimiz her ürün modeli için en makul olan yeri belirlemektedir. Siparişler söz verilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir. Yazı boyutları, renk seçenekleri ve benzeri ürün özellikleri belirli kriterlere göre tespit edilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik Levha Fiyatları

Toplu yaşamın gerçekleştiği her alanda kullanılan uyarı levhaları ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Toplu siparişler de yüzde 20’lere varan indirimler uygulanmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Ayrıca geri ödemeler noktasında da firmamız tarafından farkı çözüm yöntemleri geliştirilmektedir. Ürünün kullanılacağı alana gelen ve ücretsiz bir şekilde keşif yapan ekiplerimiz, amaca yönelik uyarı levhaları tasarım çalışmalarına başlamaktadır. Özellikle de şantiye alanlarda kullanılan ürünler cüzi rakamlarla satışa sunulmakta ve iş güvenliği ana bilim dalına destek olunmaktadır.

03 Kasım 2018
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN