0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

Totem Tabela

TOTEM TABELA MODELLERİ

Açık alanlarda, yol kenarlarında veya işletmenin görüş açılarına uzak olduğu caddeler kullanılan Totem tabela modelleri, farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Her ne kadar reklam aracı olarak görünse de, genel amacı yönlendirme mantığı içermektedir. Daha açık bir dil ile ifade etmemiz gerekirse, mekâna uzak bir alana monte edilmekte ve çeşitli ok işaretleri ile bireylere konum bilgisi aktarılmaktadır. Totem tabela modellerinin başlıca kullanım alanları, alışveriş merkezleri, devlet kurumları ve dinlenme tesisleridir. Özellikle de işletmeye uzak bölgelere de bilinçli bir şekilde de yerleştirilebilmektedir. Bunun amacı ise, reklamın hitap ettiği alanı genişletmektir. Bu nedenle de insan trafiğinin fazla olduğu cadde ve sokaklar da da tercih edilir.

totem tabela

totem tabela

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

 

Totem Tabela Tasarımları

Hemen hemen istenilen tüm renk grupları ile üretilebilen Totem tabela modelleri, yapılan çeşitli grafik çalışmaların sonra üç boyutlu hale dönüştürülmektedir. Ayrıca söz konusu bu ürünün profesyonel bir şekilde tasarlanabilmesi için ciddi bir tecrübeye ve teknik bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Tasarım aşamaları tamamlanan Totem tabela modelleri, vektör tabanlı programlar kullanılarak grafiğinin şekillenmesi sağlanır. Ayrıca alüminyum iskelet üzerine kurgulanan reklam araçları, lazer veya CNC makineleri ile de istenilen boyutlara dönüştürür. Tabaka da yer alan metaller ise, bilgisayar destekli kesiciler yardımı ile kesilir ve son olarak oluşturulan iskelet ile beraber fırın boya makinelerine gönderir. Bu sayede Totem tabela modellerinin renklendirilmesi sağlanır. Ayrıca model olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Totem Tabela Modelleri

Tek Bacaklı Totem Tabela modeli
Çift Bacaklı Totem Tabela modeli
Likit Totem Tabela modeli
Işıklı, Işıksız Totem Tabela modelleri
Kompozit modeli Totem Tabela
Alüminyum modeli Totem Tabela
Çelik Saç modeli Totem Tabela
Profil modeli Totem Tabela
Vinil Branda Germe Totem Tabela  modeli

TabelaJl Reklam Ve Üretim Kalitesi

Sektörün en köklü firmalarından biri olan TabelaJL reklam, tüm ürün modellerini profesyonel bir şekilde üretmekte ve ekonomik fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Özellikle de Totem tabela çeşitleri, birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesi ile tasarlanmaktadır. Firma, müşterilerinin işletmelerine özel olarak da üretim imkânı sağlamaktadır. Ayrıca alanında uzman tasarımcıları sayesinde, ürün modeli üzerinde yer alan görsellerin ve kelime gruplarının konumu, boyutu veya estetikliği profesyonel bir şekilde ayarlanmaktadır. Totem tabela çeşitlerinin hepsi, firmanın üretim kategorileri arasında yer almaktadır. Buna ek olarak oldukça ekonomik fiyatlar ile hizmet verilmekte ve tüm ürün modellerinin dikkat çekmesi sağlanmaktadır. Söz konusu firma tarafından satışa sunulan Totem tabela modelleri, reklam amacının en güzel şekilde karşılık bulmasını sağlamaktadır. Ürünlerde yer alan görseller, kullanım alanına veya sektörüne göre belirlenmektedir.

Üretim Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Totem tabela modellerinin yeri ve konumu, belli başlı kriterler göz önünde bulundurularak belirlenmelidir. Özellikle de bireylerin görüş mesafesi, yere ulan uzaklığı ve işletmenin hacmi gibi ayrıntılara dikkat edilmektedir.
Montajının gerçekleştirilmesi planlanan yere beton dökülmeli ve tabelanın tüm olumsuz hava şartlarına dayanıklı olması sağlanmalıdır.
Totem Tabela modelleri, firmanın kuruluş amacını yansıtmalı ve bakıldığı zaman verilmesi planlanan algı kolay bir şekilde yansıtılmalıdır.
Şekil, ölçü veya boyut noktasında mantıklı tercihler yapılmalıdır. Totem tabela modelleri, çok uzaktan bile kolay bir şekilde görünmelidir.
Üzerinde var olan reklam çalışmaları, okuyucunun kafasını karıştırmamalıdır. Özellikle de cadde kenarları gibi alanlara konumlandırıldığı için, verilmesi planlanan mesaj tek bir bakışta yansıtılmalıdır.

Size hemen TabelaJI Reklam firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz ürün modelinin kısa bir süre içerisinde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca konu hakkında detaylı bilgi almak veya diğer reklam ürünlerini yakından incelemek için firmanın satış ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

25 Ekim 2018
35 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN