0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

TABELACI

KALİTELİ TABELACI

Her firmanın ihtiyaç duyduğu reklam araçlarından biri olan tabela modelleri, bir işletmenin 7/24 hizmet veren personel görevi görmektedir. Amaca uygun bir şekilde üretildiği düşünülen tabelalar, mantıklı yatırımlar olarak da değerlendirebilir. Söz konusu sektörde hizmet veren ve profesyonel bir tabelacı firmamız, istenilen tüm çeşitlerde üretim yapabilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca renk ve tasarım açısından da zengin ürün yelpazesine sahip olmakla beraber, kullanım alanına özel olarak dizayn edilebilmektedir. Alanında uzman olan tabelacı firması kurumsal hizmet anlayışı sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti zerine çalışmalar yapmaktadır. Buna ek olarak da söz konusu firma üretim kapasitesi açısından da oldukça güçlü yatırımlara sahiptir.

 

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

Müşteri Memnuniyeti

Yapılan her türlü tasarım ve gerçekleştirilmesi planlanan projelerde müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalar sergilemektedir. İstenilen tüm kriterler göz önünde bulundurulmakta ve farklı dünya görüşlerine sahip olan bireylerin göz zevkine hitap eden ürünler geliştirilmektedir. Diğer tabelacı firmalarına oranla oldukça ekonomik bir hizmet veren TabelaJI, farklı uygulama metotları ile de dikkat çeken ürünler tasarlamaktadır. Ayrıca firma bünyesinde işlem gören tabelalar, gerekli olan özelliklere sahiptir. Müşteri memnuniyeti açısından da, her bir ürün modeli kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Kaliteli bir tabelacı firmasının taşımış olduğu özelliklere hakim olmakla beraber, gerçekleştirilen projelerin reklam kavramına hitap etmesi sağlanmaktadır.

Ürün Özellikleri

Sektörün en köklü tabelacı firması tarafından üretilen her bir ürün modeli, dikkat çekici olmakla beraber, ultra bir estetik şıklığa sahiptir. Konumlandırıldığı bölgeye ve hizmet vereceği alana uygun tasarımlar ile üretilen tabela modelleri, profesyonel ekiplerimiz tarafından montaj edilmektedir. Ayrıca montaj yerinin belirlenmesi noktasında alanın büyüklüğü, görünüm açıları ve tasarımın duruşu esas alınmaktadır. Buna ek olarak, profesyonel tabelacı olan söz konusu firma tarafından üretilen ürünler kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Yani okuyucuya net bilgiler verilmekte ve kurumun reklamı profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca tabelalar üzerinde yer alan resim ve yazı grupların anlaşılırlığı da göz önünde bulundurulmaktadır. Firma, üretim işlemleri sırasında ürünün boyutlarını, yazı ve resim objelerinin tasarımlarını dikkatli bir şekilde analiz etmektedir. Işıklı, ışıksız ve Totem gibi ürün çeşitleri firmamız tarafından üretilebilmektedir.

Profesyonel Tabelacı

Birbirinden ilginç ürün modellerine ev sahipliği yapan profesyonel tabelacı, alanında uzman olan ekipler ile hizmet vermektedir. Gerek üretim, gerekse tasarım işlemleri, sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış çözüm yöntemleri ile yapılmaktadır. Firma bünyesinde görev yapan tüm personeller, çeşitli eğitimlerden geçirildikten sonra kadromuza alınmaktadır. Ayrıca üretim sırasında kullanılan ve teknolojik yenilikler ile tasarlanmış olan baskı makineleri sayesinde de, oldukça şık kombinler ortaya çıkartılmaktadır. Kurumsal Tabelacı farklı ile piyasaya sunulan her bir ürün, uzun yıllar kullanılmakta ve baskı kalitesi sayesinde de üzerindeki resim veya yazıların silinmesi engellenmektedir. Buna ek olarak bir tabela ne kadar kaliteli olursa olsun, yanlış bölgelere konumlandırıldığı zaman amacı dışına çıkmaktadır. Firmamız özellikle de yer belirleme işlemlerini, bilirkişiler tarafından gerçekleştirmektedir.

Neden Biz
Yüzde yüz kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı Ekonomik fiyat garantisi ve kısa bir süre içerisinde teslimat sözü Estetik tasarımlar, şık kombinasyonlar ve renk uyumu Anlık teknik destek hizmeti Montaj işlemlerinde gösterilen hassasiyet Kurumsal çalışma prensibi

Sizde hemen kaliteli bir hizmeti, cüzi rakamlar ile almak için tabelacı firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Aklınızda bulunan ürün modelini bilgisayar destekli 3D çizim programlarında tasarlatabilir ve kısa bir süre içerisinde imal edilmesini sağlayabilirsiniz. Yine satış ofislerimizi ziyaret ederek, referanslarımızı da yakından inceleme şansını elde edebilirsiniz.

30 Ekim 2018
28 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN