0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

TABELA REKLAM

TABELA NEDİR?

Farklı sektörlerde hizmet veren firmaların yapmış olduğu işlemleri veya sunmuş olduğu imkânları pratik bir şekilde bireylere lanse edebilmesini sağlayan reklam araçlarına tabela denir. Bu araçlar kurumsal veya bireysel tüm şirketler tarafından kullanılmaktadır. Genel olarak ofis önlerine, cadde kenarlarına veya insan trafiğinin sıkça yaşandığı alanlarda kullanılır. Buna ek olarak değişik tasarım ve görseller ile üretilmektedir. Tabela modelleri, kullanılması planlanan alana göre de farklılık göstermektedir. Ayrıca firma isimleri, sloganları ve reklam afişleri, söz konusu ürün modellerinin üzerine konumlandırır. Üretim şekilleri, ölçüleri, renkleri ve sembolik nesneler, sipariş sahibinin talepleri doğrultusunda belirlenir. Başlıca ve en temel kullanım nedeni ise, firmanın tanıtımının yapılmasını sağlamaktır.

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

Tabela Modelleri
Farklı şekillerde üretilen tabelalar, kullanım alanına veya hizmet vereceği sektöre göre tasarlanmaktadır. Özellikle de birçok modelde, estetikliği arttırmak için resim ve görsel efektler kullanılmaktadır. Belirgin olarak basılan yazılar ise, kolay okunabilmekle beraber, bireylere net bilgiler vermektedir. Tabela seçenekleri, tamamen kişinin talepleri doğrultusunda da tasarlanabilmektedir. Örneğin bir ürünün rengi veya üzerinde yer alan yazı metinleri, kullanıcının kişisel tercihine bırakılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen tabela modelleri birinci sınıf baskı kalitesine sahiptir. Talep edilen tüm özelliklere özel olarak, tasarım faaliyeti verilmektedir. Ayrıca siparişleriniz çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmakta ve alanınıza uygun bir şekilde monte edilmektedir.

Ürün Çeşitlerimiz
Işıklı tabela
Işıksız tabelası
Kayan yazı
Pleksi kutu harf
Krom kutu harf
Led tabelası
Yönlendirme Tabelası

Yukarı da yer alan tüm tabela modelleri, firmamız bünyesinde üretilmektedir. Buna ek olarak talep edilen özel siparişler için de hizmet verilmektedir. Ayrıca birinci sınıf baskı makineleri ile tasarlanan ürünler, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Tabelaların tasarım çalışmaları ise alanında uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Öncelik verdiğimiz temel konu başlıkları ise, şık görünüm, kolay okunabilir ve fark edebilirliktir. Tabela seçenekleri arasından beğendiğiniz ürün modeli, firmanızın boyutunu göre tasarlamakta ve uygun ölçüler ile basılmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve hemen sipariş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Üretim Kalitesi
Bir tabelanın reklam kavramına uygun olabilmesi için profesyonel bir şekilde üretilmesi gerekir. Özellikle de iç mekanlarda kullanılan ürünlerin tasarım çalışmalarında ayrı bir titizlik gösterilmesi de önemlidir. Firmamız bünyesinde satışa sunulan tüm tabela modelleri, birinci sınıf kalitede olan malzemeler ile üretilmektedir. Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin, harf silinmesi, kabartmaların zarar görmesi veya resimlerin solması gibi konular kesinlikle yaşanmamaktadır. Ayrıca tabela fiyatları bakımından da ekonomik bir destek sağlanmaktadır. Firmamızın personelleri, talep ettiğiniz adreslere gelerek gerekli ölçüleri almakta ve incelemeler yapmaktadır. Çıkan sonuçlar doğrultusunda tasarım faaliyetleri başlatılmakta ve kısa bir süre içerisinde siparişiniz tamamlanmaktadır. Yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamız, tüm işlemlerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Montaj İşlemleri
Bir tabela modelinin kalitesi kadar, doğru bir şekilde montaj edilmesi de oldukça önemlidir. Özellikle de yapılan incelemelerde, insan trafiği, işletme açısı ve kolay görünebilir olması gibi kavramlara dikkat edilmelidir. Firmamızın tüm personeller, montaj aşamasında istenilen kriterleri göz önünde bulundurulmakta ve profesyonel bir konum tespiti yapmaktadır. Özellikle de reklam amaçlı kullanılan tabela çeşitleri için, görünürlük testleri uygulanmakta ve kurumun en güzel şekilde tanıtılması sağlanmaktadır. Ayrıca gerçekleştirilen sabitleme işlemlerinin her türlü hava şartına dayanıklı olması ve darbelere karşı koyabilmesi için kaliteli bir işçilik sergilenmektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

31 Ekim 2018
29 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN