0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

Led Tabela

LED TABELA MODELLERİ

Gece gündüz hizmet veren işletmelerin tercih etmiş olduğu led tabela modelleri, toplumu oluşturan bireylerin göz zevki esas alınarak üretilmektedir. Hemen hemen her firma için ayrı bir öneme sahip olan bu ürünler, aynı zamanda bir reklam aracı olarak da değerlendirilmektedir. İşletmenin hizmet verdiği sektöre özel olarak da tasarlanabilmekte ve kişilere yapılan çalışmalar veya satışa sunulan ürün modelleri hakkında genel bir bilgi akışı verilmesi sağlanmaktadır. Led tabela modelleri, adından da anlaşılabileceği gibi, çeşitli aydınlatma araçları ile daha da zengin görünmesi ve ürün üzerinden yer alan figürlerin net bir şekilde anlaşılması sağlanmaktadır. Ayrıca yazı geçişleri sırasında, her harfin kolay bir şekilde okunabilmesi için de, ışıklandırma araçları kullanılmaktadır. Led tabela modelleri, çeşitli malzeme gruplarından üretildiği gibi, farklı kelime grupları ile de isimlendirilmektedir.

akıllı tabela

led tabela

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

Led tabela Çeşitleri

Led tabela modelleri, panellerin arka ve ön bölümüne ışığın yansıtılabilmesi için, Pleksi, Vinil ve Folyo gibi malzeme türleri kullanılarak baskı işlemlerinden geçirilmektedir. Projenin tamamlanması için alüminyum veya demirden oluşturulan iskelet, tabelanın ön ve arka kısımlarına yerleştirilmektedir. Buna ek olarak, 12 santimlik oluklu profiller birbirine bağlanmaktadır. Ön yüzeyinden ışık geçirilmesini sağlayan Pleksi levhalar, arka yüzeyinden geçirilen ışığın eşit bir şekilde yansıtılması için de tekrar alüminyum levhalar kullanılmaktadır. Led tabela modellerinin ışıklandırılması için genellikle neon veya floresanlar tercih edilmektedir.

Standart ışıklı tabela modelleri ise, hazır bir şekilde üretilen alüminyum kasalardan oluşmaktadır. Ayrıca 7 veya 15 santim arasında değişkenlik gösteren derinliğe sahiptir. Montaj şekilleri ise, düz olarak yapılabildiği gibi, çeşitli desen veya figürler ile daha zengin durması sağlanmaktadır.

Işık Seçenekleri

Standart aydınlatma veya led tabela modellerinde farklı renk seçenekleri söz konusudur. Özellikle de renk seçiminin ortamın parlaklığına göre yapılması tavsiye edilmektedir. Led tabela modellerinde genel olarak açık ve göz alıcı renkler tercih edilmektedir. Ayrıca belirlenen rengin yazı ve sayı gruplarının kolay görünmesini sağlamalı ve göz karmaşasına neden olmamalıdır. Led tabela modellerinde en çok kullanılan renk seçenekleri ise şöyledir:

Beyaz
Sarı
Kırmızı
Yeşil
Pembe

Led Tabela Modelleri

Boncuk Led Tabela Modeli
Kayan Yazı Led Tabela Modelleri
Piksel Led Tabela Modelleri
Kutu Harf Led Tabela Modelleri

 

Üretim Kalitemiz

Tüm renk ve modellerde üretim yapabilen TabelaJI Reklam firması, zengin ürün çeşidi ve ekonomik fiyatları ile hizmet vermektedir. Söz konusu ürün modelleri, firmanın ek bir çalışanı olarak değerlendirmekte ve 7/24 aktif bir şekilde görev yapan bir personel olarak görülmektedir. Bu nedenle de tasarım çalışmaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmeli ve sektöre hitap etmelidir. Firma tarafından üretilen led tabela modelleri, göz alıcı bir estetikliğe sahip olmakla beraber, okuyucuya net bilgiler vermektedir. Ayrıca her yaştan bireyin çok rahat bir şekilde görebileceği büyüklükler ile tasarlanan led tabela modelleri, firmanın ilgi çekmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak, küçük veya büyük ölçekli tüm firmalar için iyi bir reklam aracı olarak görülen ürünler, firmamızın profesyonel tasarımcıları tarafından şekillendirilmektedir. Yine montaj yeri, yönü ve açısı, uzman ekiplerimiz tarafından hesaplanmaktadır. Sizde kaliteli bir ürünü ekonomik fiyatlar ile satın almak için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca her alana uygun olan led tabela modellerimizi incelemek için de satış ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm müşterilerimize özel çeşitli kampanya ve indirimler yapılmaktadır. Firmanızın en güzel şekilde tanıtılmasını sağlayan led tabela çeşitleri, ekiplerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde montaj edilmektedir.

25 Ekim 2018
37 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN