0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

Kutu Harf

KUTU HARF

Tabela modellerinde kullanılan ve kelime bütünlüğünün estetik bir şekilde oluşması sağlayan Kutu harf çeşitleri, farklı stillerde üretilmektedir. Şehir meydanlarında veya alışveriş merkezlerinde sıklıkla da görülmektedir. Ayrıca firmanın ismi veya markasının adı, bireylere daha kolay bir şekilde lense edilmektedir. Reklam amacı ile üretilen ve işletmelerde kullanılan kutu harf modelleri, ışıklı veya ışıksız şekillerde de tasarlanabilmektedir. İç veya dış mekânlara konumlandırılan bu ürünleri akılda kalıcı olmakla beraber, oldukça da ilgi çekicidir. Bilindiği üzere en ekonomik ve sürekliliği reklam aracı tabelalardır. İşletme kapalı olsa bile 7/24 hizmet veren söz konusu ürün modelleri, çeşitli yazı figürlerinden oluşmaktadır. Hali hazırda pek çok avantaj sağlayan tabelalar, kutu harf çeşitleri ile oluşturulduğunda daha da farklı bir konseptte sahip olmaktadır. Söz konusu ürün modelleri, plexiglass, alüminyum, paslanmaz krom, köpük ve pirinç gibi malzemelerden de tasarlanabilmektedir.

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

 

Kutu Harf Tasarımı

Tasarım çalışmaları, ürün modelinin kullanılacağı alana göre yapılmaktadır. Genel olarak alüminyum malzemeden üretilmekte ve bilgisayar destekli lazer programları ile uygun ölçülerde kesilmektedir. Özellikle de ışıklı kutu harf modellerinde, kullanıcının istediğine göre değişen led aydınlatmaları kullanılmaktadır. Bu sayede gece saatlerinde de işletmenin reklamı profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Tasarımı tamam harfler, işletmenin uygun konumlarına monte edilmektedir. Montaj alanının belirlenmesi noktasında görünürlük ön planda tutulmaktadır. Ayrıca harf modellerinin büyüklüğü de, yine herkes tarafından kolay bir şekilde görünebilecek şekillerde ayarlanmaktadır. Kutu harf renk seçenekleri, sınırsın olup hemen hemen istenilen tüm renkler de üretilebilmektedir. Ancak söz konusu tercihlerde ise, görünürlük ön planda tutulmaktadır. Örneğin iç mekânlarda kullanılan kutu harflerin renkleri, fazla parlak veya mat olmamalıdır. Yani, ortamda hali hazırda var olan aydınlatma sistemi geri plana atılmamalıdır.

Sağladığı Avantajlar

Gece veya gündüz sürekli hizmet veren firmalar için tabela modelleri oldukça önemlidir. Çünkü hizmetinin hala aktif olduğunu gösteren en güçlü deliller, yine söz konusu tabelalardır. Bu nedenle de ürünlerin yeteri düzeyde ilgi çekici olması gerekmektedir. Kutu harf modelleri ise, bireylerin bakışlarını bir anda üstüne çekmekte ve amaca en kolay şekilde ulaşmaktadır. Özellikle de yatarım maliyetinin düşük olması ve uzun ömürlü kullanıma uygun olması, sağlamış olduğu başlıca avantajların başında yer almaktadır. Ayrıca dükkân önlerine de montaj edilebilen kutu harf çeşitleri, içermiş olduğu anlam yükünü, okuyucuya daha kolay bir şekilde lanse etmektedir. Üretim kalitesine bağlı olarak da, tüm dış ortam koşullarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

TabelaJI Farkı

Her türlü reklam aracını profesyonel bir şekilde üretebilen tabelaJI firması, istenilen çeşit ve renk gruplarına özel tasarım hizmeti vermektedir. Günümüz teknoloji ile üretilmiş olan üç boyutlu bilgisayar programları sayesinde de ürün modellerinin hem şık, hem de kaliteli olmasını sağlamaktadır. Ayrıca Kutu harf tabela modelleri başta olmak üzere, tüm projelerini alanında uzman ekipleri ile geçekleştirmektedir. Firmaya gelen siparişler, tamamen profesyonel çözüm yöntemleri ile değerlendirilmekte ve uygulama noktasında da aynı başarı yakalanmaktadır. Sektörün en köklü firmaları arasında yer alan tabelaJI reklam, çalışma alanlarında çeşitli figür ve bakış açıları geliştirmektedir. Kutu harf tabela modellerinde olduğu gibi, ışıklandırma sistemine yönelik yeni projeler geliştirilmekte ve reklam çalışmalarının farklı bir anlam kazandırılması sağlanmaktadır.

Sizde ekonomik bir hizmet almak ve tüm ürün modellerimizi yakından incelemek için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz harf modellerinin siparişini hemen verebilir ya da kendinize özel tasarımlar oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

03 Kasım 2018
16 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN