0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

Kutu Harf Tabela

KUTU HARF TABELA MODELLERİ

Çeşitli malzeme ve görsel figürlerden tasarlanmakta olan kutu harf tabela modelleri, aynı zamanda kelime veya yazı gruplarının üç boyutlu bir şekle dönüştürülmesi ile oluşturulmaktadır. Ürünün kullanılması planlanan işletmenin adı ve logoları, lazer olarak tabir edilen bilgisayar destekli kesim makineleri ile istenilen ölçülere getirilmektedir. Ayrıca harf şekilleri veya çeşitli obje grupları da, yine söz konusu cihazlar yardımı ile şekillendirir. Kutu harf tabela modelleri, iç veya dış mekânlarda kullanıldığı gibi, ışıklı ve ışıksız seçenekleri de tercih edilebilmektedir. Buna ek olarak projenin profesyonel bir şekilde tamamlanması için teknik ve donanımsal olarak birçok bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bahsi geçen çalışmalar ise, gayet zarif ve ilgi çekici olabilecek bir bakış açısı ile tamamlanmalıdır. Ürünlerin başlıca kullanım alanı ise, alışveriş merkezleri, dinlenme tesisleri ve büyük işletmelerin kapalı ortamlarıdır. Özellikle de reklam açısından büyük görevler üstlenen kutu tabela modelleri, gelen bakışlara da çeşitli bilgiler vermektedir. Örneğin işyerinin satmış olduğu ürün veya hizmet verdiği alan gibi birçok konu başlığını içermektedir.

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

Kutu Harf Tabela Tasarımı

Tüm reklam araçlarında olduğu gibi, kutu harf tabela modelleri üretilmeden önce, tasarım çalışmalarından geçirilmektedir. Yapımı sırasında kullanılması planlanan malzemeler temin edildikten sonra harf ve resimlerin önceden belirlenen ölçülere sahip olması için lazer veya Router yardımı ile kesim işlemleri tamamlanır. Daha sonra ise, talep edilen renk seçeneği için boya işlemlerine tabi tutulan kutu harf tabela modelleri, montaj işlemleri için hazır bir hale getirilir. Ayrıca belirlenen rengin göz alıcı ve dikkat çekmesi önemli olduğu kadar, yapımında kullanılan malzemelerin paslanmaz olması da oldukça dikkat edilmesi gereken bir faktördür.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Pleksi Kutu modeli
Dekota Kutu modeli
Alüminyum Kutu modeli
Paslanmaz Krom Kutu modeli
Pirinç Kutu modeli
Köpük Kutu modeli

Kutu Harf Tabelanın Sağladığı Avantajlar

Bir işletmenin en güzel şekilde tanıtılması sağlayan kutu harf tabela modelleri, reklam çalışmalarının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Hem açık, hem de kapalı ortamlarda çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Tabelayı inceleyen bireylerde ayrı bir merak uyandırmakla beraber, tasarım açısından da yine bireylerin göz zevkine hitap etmektedir. Kutu harf tabela çeşitleri, genel olarak büyük hacimli ölçülerden tasarlandığı için dikkat çekme noktasında da oldukça başarılıdır. Ayrıca kibar duruşu ve kalıcı bir reklam aracı olmasından dolayı da, kurumsal şirketler tarafından tercih edilmektedir. İnsan trafiğinin sık yaşandığı ortamlarda da kullanılan Kutu harf tabela modelleri, istenilen tüm renk çeşitlerinden üretilebilmektedir. Hem yere, hem de tavana montaj edilebildiği gibi, harf sayısına bağlı olarak çeşitli kombinler oluşturularak da sabitlenmektedir.

Firmamızın Özellikleri

Reklam sektörünün en köklü firmalarından biri olan ve yapmış olduğu kutu harf tabela modelleri ile tanımakta olan TabelaJI, gerek tasarımları, gerekse ekonomik fiyatları sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Özellikle de alanında uzmanlığı yakalamış tasarımcıları sayesinde tüm ürün modellerinin estetik bir şıklığa sahip olması sağladığı gibi, reklam amacının da en güzel şekilde üç boyutlu hale getirilmesi noktasında başarıyı yakalamıştır. Söz konusu firma, kutu harf tabela modellerinde kullanmış olduğu figür ve kelimelerin kolay bir şekilde anlaşılması için gerekli olan hesaplamaları yapmaktadır. Büyüklük ölçüleri, renk uyumu ve en önemli kriter olan tabela yönü, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm yöntemleri ile kararlaştırılmaktadır. TebelaJI Reklam firması sayesinde, bir ömür boyu kullanabileceğiniz ürün modeline sahip olabilir ve işletmenizin farklı kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

25 Ekim 2018
51 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN