0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

Işıklı Tabela

IŞIKLI TABELA

Kurumsal şirketler veya işletmeler tarafından tercih edilen ışıklı tabela modelleri, şık tasarımları ve estetik görünümleri ile dikkat çekmektedir. Bir işleminin isminin yer aldığı ve ilgili sektörün figürlerini içerisinde barındırdığı tabela modelleri, aynı zamanda reklam amacı ile de kullanılmaktadır. Günümüz işletmeleri, gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılamak için günün her saati hizmet vermektedir. Özellikle de havanın kararması ile birlikte hala açık olduğunu belirtmek ve ticaretine devam edebilmek isteyen söz konusu kurumlar, bu tür amaçlarını ışıklı tabela modelleri ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca sıra dışı renkler ile üretilen reklam araçları, birçok kişini de dikkatini çekmektedir. Bu nedenle de geceleri hizmet vermeye devam eden firmalar tarafından tercih edilmektedir.

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

 

Üretim Kalitesi

Işıklı tabela modellerinin kullanım amacına hitap etmesi ve üzerinde bulundurmuş olduğu kelime gruplarının net bir şekilde anlaşılması için üretiminin profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu sektörde hizmet ve sağlamış olduğu memnuniyet oranları ile tanınan TabelaJI Reklam firması, istenilen tüm şekil ve boyutlarda üretim yapabilmektedir. Özellikle de ışıklı tabela modelleri, alanında uzmanlığı yakalayan tasarımcılar tarafından dizayn edilmekte ve her yaşam tarzına hitap etmesi sağlanmaktadır. Buna ek olarak ürünlerin üzerinde bulunan led sisteminin yeteri düzeyde aydınlık bir ortam yaratabilmesi için çeşitli kontroller yapılmaktadır. Işıklı tabela seçenekleri bakımından da zengin bir ürün yelpazesine sahip olan firma, özel sipariş taleplerine göre de üretim hizmeti vermektedir.

Tasarım Çalışmaları

Tüm ürün modellerinde olduğu gibi, ışıklı tabela çeşitleri, daha önceden belirlenen kriterler doğrultusunda yapılmaktadır. Öncellikle firmanın ismi veya sloganı en kolay fark edilecek bölgelere konumlandırılmaktadır. Ayrıca tabelanın bakış açısı ve renk uyumu, estetiktik açısından değerlendirilmektedir. Firmanın tasarım çalışmaları kademeli ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak ışıklı tabela üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi de göz önünde bulundurulmaktadır. Belki de tasarım çalışmalarının en önemli noktası olan yön ve boyut ölçüleri, söz konusu ürün modelinin kullanılacağı alana göre belirlenmektedir. Işıklı tabela seçeneklerini daha yakından incelemek ve hemen sipariş talebinde bulunmak için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

25 Ekim 2018
63 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN