+90 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Bize Ulaşın

Cephe Kaplama

 

CEPHE KAPLAMA

Bir camın veya araç yüzeyin reklam amacı ile farklı ürün modelleri ile donatılma işlemine cephe kaplama denir. Genel olarak şirket araçlarında veya işletmelerin giriş bölümlerinde görülmektedir. Yazı ve logo gibi şekiller ile gerçekleştiren kaplama işlemleri, kolay uygulama metotlarına sahiptir. Özellikle de firmanın satışa sunduğu ürünleri, fiyatları veya kampanyaları içeren afişler, kaplama yöntemleri ile istenile zeminlere lanse edilir. Bu sayede düşük maliyetler ile uzun vadede reklam yatırımı gerçekleştirilmiş olan Cephe kaplama, büyük alışveriş merkezlerinin dış duvarlarına veya şirketlerin yüksek katlarına uygulanabilmektedir. Buna ek olarak kolay bir şekilde görünmesi için de büyük ölçülerden tasarlanmaktadır. Ayrıca fiyat açısından da oldukça makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir.

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

Cephe Kaplama Metotları

Projenin uygulanması için çeşitli renklere sahip folyolar ve dijital bakı yöntemleri kullanılmaktadır. Bir markanın ürün isimleri ve resimleri, söz konusu folyoların üzerine konumlandırılmaktadır. Tasarım aşamaları ise istenilen her türlü figüre özel gerçekleştirebilmektedir. Cephe kaplama işlemleri, iç veya dış mekânlarda da kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Örneğin hacimsel olarak büyük olan alışveriş merkezlerinin iç kısımlarında bulunan dükkânların camlarında da kullanılmaktadır. Kaplamaların konumlandırılacağı yerin herkes tarafından kolay bir şekilde görünmesi de oldukça önemlidir. Ayrıca büyüklük ve konu odaklı olması, reklam amacının daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Cephe kaplama işlemlerinde kelime ve yazı gruplarının boyutları, mekâna göre de değişkenlik göstermektedir. Özellikle de açık alanlara uygulanan projelerinde olumsuz hava şartlarına uygun olması gerekmektedir.

Renk Seçenekleri

Cephe Kaplama işlemlerinde kullanılan folyolar, farklı renklerde üretilmektedir. Seçenek olarak geniş bir ürün yelpazesine sahip olan söz konusu kaplamalar, hemen hemen istenilen tüm renklere özel olarak da üretilmektedir. Ancak söz konusu renkler, kullanım alanına veya mağazanın diğer reklam afişlerine göre belirlenmelidir. Sektörün lider firmaları arasında yer alan TabelaJI, tüm renk modelleri için Cephe kaplama hizmeti vermektedir. Özel olarak da tasarım yapılabilmekte ve siparişler söz verilen zaman dilimi içerisinde tamamlanmaktadır. Özellikle de cam üzerinde belirgin bir şekilde dikkat çeken kaplamalar, estetik açıdanda oldukça şık görünümlere sahiptir. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve istediğiniz ürün modelini sipariş verebilirsiniz.

Üretim Kalitesi

Dijital baskı makineleri ile tasarlanan cephe kaplama afişleri, kalite açısından da önem arz etmektedir. Örneğin basit bir şekilde yapılan kaplamalar, zaman içerisinde soyulmakta ve renklerin canlılığı kaybolmaktadır. TabelaJI firması tarafından üretilen ürünlerde böyle sorunların yaşanması söz konusu değildir. Günümüz teknolojisi ile faaliyet gösteren baskı makineleri sayesinde her ürün modeli profesyonel bir şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca cephe kaplama projeleri, oldukça ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Firma müşterine özel çeşitli kampanya ve indirimler de uygulamaktadır. Teknik destek personelleri, kaplamının gerçekleştirilmesi planlanan alana önceden giderek, gerekli olan ölçümleri almaktadır. Bu sayede tasarım tamamen alana özgü olması sağlanmaktadır. TabelaJI firması tarafından hazırlanan dijital baskılar, bilgisayar destekli çizim programları ile güçlendirilmektedir.

Uzman Ekip Farkı

Bir tabelanın veya cephe kaplama işlemin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için tasarım bilgisine ve gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de hazırlanan baskılar, toplumun tüm bireylerine hitap etmeli ve net bilgiler vermektedir. TabelaJI bünyesinde görev yapan tüm personeller, alanında uzman olmakla beraber, tecrübe konusunda da tam bir donanıma sahiptir. Cephe kaplama işlemleri başta olmak üzere, yapılan her bir proje, profesyonelliği yakalamış olan tasarımcılar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Firma bünyesinde üretilen her bir baskı modeli, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

03 Kasım 2018
14 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Bize Whatsapp'dan Yazın