0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

Çatı Tabelası

ÇATI TABELASI

Mağazaların, işletmelerin veya dükkânların yüksen tepelerine konumlandırılan Çatı tabela modelleri, büyük ölçekli olmakla beraber, reklam açısından da diğer ürün modellerine göre daha etkilidir. Kullanım amacı ise, hem dükkânın varlığını ön plana çıkarmak, hem de bireylere yapılan işlemler hakkında detaylı bilgi vermektedir. Çatı tabela modellerinin üzerinde telefon numarası, isim ve işletmenin markası gibi çeşitli bilgiler yer almaktadır. Ayrıca akılda kolay kalıcı olması için de farklı figür veya resim objeleri ile de zenginleştirilmektedir. Tabela üzerinde var olan tüm yazı ve görseller, yönlendirme amacı taşımakla beraber, bireylerin konu hakkında net bilgiler alması sağlanmaktadır. Ayrıca uzun vadede iyi bir reklam yatırımı olan çatı tabela modelleri, görünebilir konumlara veya isminden de anlaşılacağı gibi binaların çatı kısımlarına monte edilmektedir.

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

Ölçü Çeşitleri

Kalabalık alanlarda ve büyük işletmelerde tercih edilen çatı tabela modelleri, görünebilir olması açısından oldukça geniş ölçüler ile tasarlanmaktadır. Hali hazır da yüksek kat sayılarına sahip olan binaların göze kolay bir şekilde çarpması veya kalabalık olan caddelerde bulunan diğer reklam araçlarına oranla daha da dikkat çekici bir tasarıma sahip olması için de çatı tabela modellerinin ölçüsü, oldukça büyük sayı değerlerinden oluşmaktadır. Buna ek olarak montajının da oldukça sağlam malzemelerden yapılması gerekmektedir. Çünkü söz konusu ürün modelleri, ağır bir tonaja sahip olduğu için herhangi bir kopma veya yere düşme durumunda can kayıpları yaşanabilir.

Çatı Tabela Nasıl Uygulanır?

Tabelanın kullanılacağı alan belirlendikten sonra söz konusu ürünün montajı için bir iskelet hazırlanır. Yüksekte bulunan çatı tabela modellerinin sağlıklı bir şekilde hizmet vermesi için, montaj sırasında rüzgâr hızı ve bölgenin hava şartları da göz önünde bulundurur. Daha sonra ise, çeşitli sabitleme aparatları ile reklam panosu, iskelet üzerine oturtturulur. Çatı tabelası modellerinin montajı çok zor değildir. Ancak işlemler sırasında iş güvenliğinin alınması gerekir. Montaj yerinin belirlenmesi noktasında da, alanın hacmi, işletmenin yönü ve en önemlisi de insan trafiğinin yaşandığı net konum, göz önünde bulundurulmalıdır. Yani reklam amacının en kolay ve kalıcı bir şekilde gerçekleştireceği alanlara sabitlenmelidir. Ayrıca dışardan gelen bakışların görünürlük açılarının yanı sıra, okunabilirlik yönünden de gerekli olan hesaplamalar yapılmalıdır. Çatı tabelası modellerinin en büyük avantajı ise, insanlarda derin bir merak duygusu oluşturmasıdır. Bu nedenle de işletmenin iş potansiyelini arttırdığı gibi, işine vermiş olduğu ciddiyeti de ön plana çıkartır.

Sağlamış Olduğu Avantajlar

Uzun vadede reklam aracı olması ve çevresel etkenlere karşı dayanıklı olması
Farklı tasarım ile üretildiği için her yaştan bireye hitap edebilmesi
İşletmenin zengin bir ürün yelpazesine sahip olduğu algısı yaratması
Çatı tabela modelleri sayesinde farklı cadde ve sokaklarda bulunan insanlara bilgi verilebilmesi
Estetik açıdan işletmeye farklı bir anlam kazandırması

TabelaJI Reklam Farkı

Üretim ve tasarım sektöründe alanında uzman ekipler ile hizmet veren TabelaJI Reklam firması, bünyesinde geliştirmiş olduğu çözüm yöntemleri sayesinde istenilen tüm ölçü ve çeşitlerde ürün dizayn edebilmektedir. Çatı tabela modelleri başta olmak üzere, söz konusu firmanın tüm ürünler, birinci sınıf kalite de olan malzemeler ile üretilmekte ve kullanıcıya sunulmaktadır. Ayrıca renk, görünürlük veya resim objeleri, hem insanların bakış açısına hitap edecek bir şekilde tasarlanmakta, hem de estetik açıdan şık bir kombine sahip olması sağlanmaktadır. Çatı tabela çeşitleri, kullanılacağı alana veya sektöre özel olarak üretilmekle birlikte, ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak veya hemen sipariş vermek için TabelaJI Reklam firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

25 Ekim 2018
34 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN