0553 617 52 99

Sosyal Medyada Biz}

+90 212 659 78 61 / +90 553 617 52 99
Ücretsiz Tabela Ölçü Keşif İşleriniz İçin
Hemen Bizi Arayın

Araç Kaplama

ARAÇ KAPLAMA HİZMETİ

Reklam vermek veya estetik bir görüntü oluşturmak için yapılan araç kaplama işlemleri, kaporta yüzeylerinin renk değiştirmesi olarak da isimlendirilmektedir. Özellikle de kurumsal firmaların şirket araçlarında tercih edilmektedir. Firmanın ismi, logosu veya markası bir afiş şeklinde basılmakta ve görünen yüzeylere yapıştırılmaktadır. Ayrıca kaportası eskimiş veya yıpranmış olan taşıtların renk değiştirilmesi işlemi için kullanılmaktadır. Araç kaplama metotları, uygulama alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin renkli folyoların montaj edilmesi ile tek bir afişin araç yüzeyine yerleştirilmesi farklı işlemler ile yapılmaktadır. Ancak en bilindik uygulanma nedeni ise, süreklilik gösteren reklam amacı taşıyan kaplama uygulamalarıdır. Fiyat olarak da oldukça ekonomik ve uzun vadede bir yatırım aracı olarak da düşünülebilir.

TABELAJI REKLAM HİZMETLERİ
Tabelayamı İhtiyacınız Var? Hemen Bizi Arayın Ücretsiz Ölçü Keşif Ekibimiz Size Gelsin..

0 212 659 78 61 / 0553 617 52 99

Araç Kaplama Montaj Şekilleri

Kaplama işlemleri, basit gibi görünse de biraz bilgi ve tecrübe istemektedir. Uygulamaya başlamadan önce gerekli olan malzemelerin temin edilmesi gerekir. Araç kaplama projelerinde kullanılan genel malzemeler ise, talep edilen renklerde folyo, saç kurutma makinesi, maket bıçağı ve cam sil gibi temizleyici maddelerdir. Söz konusu malzemeler temin edildikten sonra kaporta ölçülerine göre folyolar kesilmeli ve aracın yüzeyine yapıştırılmalıdır. Ancak yapıştırılan folyonun gerginliği iyi bir şekilde ayarlanmalıdır. Aksi taktirde yüzeyler üzerinde istenmeyen leke veya hava boşlukları oluşabilmektedir. Araç kaplama sırasında tercih edilen folyonun kalınlığı ve uygunluğu da araştırılması gerekmektedir. Yapıştırma işlemlerinin tamamlanmasının ardından belli bir süre beklenmeli ve kaplanan tüm yüzeyler silinmelidir. Ayrıca montaj işlemine başlamadan önce aracın tüm yüzeyleri silinmeli ve herhangi bir leke veya tozun kalması engellenmektedir.

Montaj Kalitemiz

Firmamız tarafından geçekleştirilen araç kaplama projeleri, profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. İstediğiniz tüm yazı ve resim figürleri, yine istediğiniz şekillerden aracın yüzeyine lanse edilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan folyolar ise, birinci sınıf kalite ile üretilmektedir. Ayrıca aracınıza estetik açıdan oldukça şık bir görünüm kazandırmakta ve istenmeyen tüm çizikleri de kapatmaktadır. Uzman personellerimiz tarafından tasarlanan reklam afişleri, okunabilirlik yönünden gayet başarılıdır. Hazırlanan söz konusu afişler, araç kaplama personelleri tarafından montaj edilmektedir. Şirketinizin reklam maliyetlerini büyük oranda azaltan bu proje, her türlü araç modeline de pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Resim talep eden müşterilerimiz için özel baskı hizmeti de verilmektedir. Örneğin şirketinizin logosunu firmamız tarafından tasarlanmasını ve aracınızın yüzeyine konumlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Araç Kaplama Maliyetleri

Ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirilen araç giydirme işlemleri, diğer reklam projelerine göre çok daha ucuzdur. Tek seferlik yapılmakta ve uzun vadede kullanılmaktadır. Ayrıca kaportası bozuk olan araçların boya ücretlerine göre kat ve kat ucuzdur. Hali hazırda ekonomik bir işlem olan araç kaplama, firmamız tarafından yapılan indirimler sayesinde de daha cazipleştirilmektedir. Özellikle de tüm projeler, yüzde 20’lere varan indirimler ile gerçekleştirilmektedir. Firmamızın uzman ekipleri, tüm araç modellerini kısa bir süre içerisinde yeni rengine kavuşturmaktadır. Gerek baskı, gerekse montaj işlemleri büyük bir titizlik ile yürütülmektedir. Araç kaplama sırasında kullanılan folyonun tüm renkleri, yine firmamız tarafından temin edilebilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve fiyat analizinde bulunabilirsiniz. Ayrıca https://www.tabelaji.com/referanslar sekmesine girerek, referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Garantili Hizmet

Firmamız tarafından gerçekleştirilen araç kaplama hizmetlerine, en az 1 yıl gibi bir garanti süresi verilmektedir. Bu süre içerisinde yaşanan sorunlar ücretsiz bir şekilde giderilmektedir. Firmamızın üretim ve montaj metotlarının doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu nedenle de yapılan projeler uzun vadede kullanılmakta ve istenilen amaca hizmet vermektedir.

03 Kasım 2018
23 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN